About us
درباره ما بیشتر بخوانید

درباره پیشروپشتیبان

شرکت پیشروپشتیبان مهر با مشارکت جمعی از جوانان پیشگام در صنعت انفورماتیـک، با هدف ارتقاء توان علمی، فنی، مدیریتی و راهبردیِ شرکت‌ها و سازمان­‌ها با شماره ثبت 23976 در اداره ثبت شرکت‌ها تأسیس شده اســت. ارائه خدمات تخـــــصصی در این حوزه، انجام تحقیقات مستمر و ایجاد دانش بروز در زمینه‌های مرتبط در اجرای پروژه‌ها، از ویژگی‌های بارز شرکت محسوب می‌شود.

شرکت فنی و مهندسی پیشروپشتیبان مهر در زمینه نصب و اجرای دوربین مدار بسته، خدمات پشتیبانی و مشاوره نیز به صورت مستمــــر در حوزه نظارت تصویری، از مدرن‌ترین تجهیزات آنالوگ و تحت شبکه و همچنین تکنولوژی‌های روز با کیفیت بالا،  استفــاده می‌نماید. استفاده از انواع تجهیزات آنالوگ، دیجیتال و یا ترکیبی (هیبریدی) بسته به نیاز مصرف کننده، می تواند هر خواسته‌ای را مرتفع سازد که مسلماً در شرایط متفاوت محیطی انتخاب بهترین آن علاوه بر صرفه‌جویی در هزینه‌های اجرای پروژه، می‌تواند عمر مفید عملکرد سیستم را تا حد چشم‌گیری افزایش دهد.

شرکت ما با داشتن سابقه زیاد در زمینه خدمات شبکه این اطمینان را به شما می‌دهد که مناسب‌ترین و به صرفه‌ترین استراتژی‌ها را برای جلوگیری از خرابی شبکه و ایجاد امنیت سازمان شما پیاده‌سازی کند. تیم ما از مهندسان دارای تحصیلات آکادمیک با مدارک تخصصی در حوزه فعالیت خود بهره‌مند است. نحوه سرویس‌دهی ما به مشتریان عزیز با توجه به حجم کار آن‌ها متفاوت و متنوع است. خدمات ما از یک نصف روز در هفته، تمام وقت و غیرحضوری متغیر هستند. تفاوتی ندارد که پشتیبانی شبکه شما بزرگ است یا کوچک، نیاز به خدمات شبکه یکی از اساسی‌ترین نیازهای هر شرکتی است که نیاز به ارتباط کامپیوتر ها دارد. نقش شبکه‌های کامپیوتری در سازمان‌ها و شرکت‌های خصوصی در حال حاضر انکار ناپذیر است. عدم برخورداری از یک شبکه ایمن و مناسب می‌تواند مشکلات مختلفی برای مجموعه ایجاد کند. جهت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

0
سال سابقه
0 +
پروژه انجام شده
0
پرسنل متخصص
0 %
رضایت مشتریان

شرکت ما با سابقه ای درخشان که رضایت اکثریت مخاطبانمان را به همراه خود داشته است، نزدیک به 2 هزار پروژه مختلف را با موفقیت به نتیجه رسانده و همچنان در پی ارتقاء سطح کمی و کیفی خدمت‌رسانی خود است.

مشکلات شبکه و سیستم، در صورت برطرف نشدن همواره تاثیر منفی بر عملکرد سازمان‌ها و شرکتهای کوچک و بزرگ خواهد گذاشت. از آنجا که رفع این مشکلات نیازمند تخصص و تعهد بالا در انجام پروژه است، پیشنهاد میکنیم جهت حفظ امنیت سیستمهای خود از شرکتها یا افرادی که دارای شرایط مناسب ارائه خدمات در این زمینه هستند بهره‌مند گردید. تمام سعی ما بر حل مشکلات شبکه و ارائه خدمات مطلوب به شما مخاطبین محترم است. در راستای تحقق هرچه بهتر این موضوع، کارشناسان و مهندسان خبره در این حوزه، همه روزه آماده ارائه راهکار مناسب جهت رفع اشکالات و نیز در مواقع لزوم بررسی سیستم از طریق کنترل راه دور و همچنین بصورت حضوری نیز در پی رفع اشکالات سیستم و شبکه خواهند بود.

برای این منظور کافیست مشکل بوجود آمده را تنها با شماره 02191306464 با کارشناسان شرکت مطرح نمائید و آنها بهینه‌ترین و بهترین راه‌حل را در مقابل شما قرار خواهند داد. ما همه روزه حتی در روزهای تعطیل پاسخگوی شما خواهیم بود.